Merhaba; Hakkımda ki bazı bilgileri sizinle paylaştım.
Merak ettikleriniz için benimle iletişim kurabilirsiniz.
*
Ekonomi ve Vergi sistemi üzerine yayınlanmış çok sayıda makalesi mevcut olup alanında ilk olan Tek Düzen Muhasebe Sistemi konulu kitabında yazar kadrosunda yer almıştır.
1961 yılında Refahiye’de(Erzincan) doğdu. Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden 1981 yılında mezun oldu. 10 yıl süre ile Maliye Bakanlığı’nda üst düzey denetim elemanlığı ve yönetici olarak görev yaptı. Yaklaşık 20 yıldır Bursa ve İstanbul’da büyük ölçekli özel sektör kuruluşlarına Yönetim Danışmanlığı, Yeminli Mali Müşavirlik, Uluslararası Vergi Planlaması ve Bağımsız Denetim konularında hizmet veren Simge Denetim YMM LTD.ŞTİ şirketinin sahibidir.


Ekonomi ve Vergi sistemi üzerine yayınlanmış çok sayıda makalesi mevcut olup alanında ilk olan Tek Düzen Muhasebe Sistemi konulu kitabında yazar kadrosunda yer almıştır. Siyasi alandaki faaliyetlerinde ise AK Parti Bursa İl Başkan Yardımcılığında(Ekonomi) 5 yıl görev yapmıştır.2004 yerel ve 2007 genel seçimlerinde görev almıştır. 2007 yılından itibaren ise AK Parti Bursa İl Başkanlığı görevine getirilmiştir. Bu görevi 5 yıl sürdürdü ve Bursa’da AK Parti’nin en uzun süre il başkanlığı görevini ifa eden kişi oldu.


01

2011 Milletvekilliği Genel Seçimi

02

2010 Ovaazaltlı Belde Belediyesi Ara Seçimi

03

2010 Anayasa Referandumu

04

2009 Yerel Yönetim Seçimleri